Fotoateliér Biskupská 8


Ráj pro fotografy v srdci Brna v sousedství katedrály na Petrově a Denisových sadů


Fotoateliér 1
Samozřejmostí je pronájem na míru vašim potřebám.

Fotoateliér si můžete pronajmout denně, včetně víkendů. Ráno 8-12:30 hodin 1500 Kč včetně DPH.
Odpoledne 13-17:30 hodin 1500 Kč včetně DPH.

+420 778 521 190

Fotostudio je mimo jiné vybaveno

Softbox - Stripbox 30x120cm s voštinou je ideálním světlem pro akt či glamour fotografii. Stripboxy jsou také vhodné i pro speciální druhy produktové fotografie. Například pro fotografování lahví, sklenic a podobných lesklých předmětů. Softbox Stripnox obsahuje dvojici difuzních pláten, která dokonale zjemní dopadající světlo. Studiové blesky TD-600, TD-300, reflektory, odpalovače AC-04, studiové stativy 2,5 m, softbox 80x120 cm, octabox 95 cm, reflektory na pozadí... Trvalé LED světlo s plynulou regulací nastavení výkonu a přehledným LED displejem o výkonu 100 W, který je navržený pro potřeby digitální fotografie a videa. Barva vyzařovaného světla je díky kvalitnímu LED čipu stálá - 5600K (bílá).

Na co se nejčastěji ptáte?

Jak je fotoateliér vybaven?

Fotoateliér je technicky výborně vybaven. Co se světelného parku týče, máte k dispozici jak záblesky tak trvalá světla, k tomu modifikátory světel na které jste zvyklí, portrétní beautydishe, deštníky (odrazné, difuzní …), komínek, reflektory (s klapkama), odrazky, oktabox, softbox, stripbox …

Co vše je v ceně pronájmu?

V ceně pronájmu máte k dispozici veškeré technické i ostatní vybavení fotoateliéru. Pronájem je určen jak profesionálům, tak nadšeným amatérům, je možná i asistence našeho profesionálního fotografa. Jedete k nám poprvé? Samozřejmostí je prvotní seznámení s fotostudiem a jeho vybavením.

Je v ceně pronájmu úklid?

Samozřejmě ano, jen prosím vše co použijete vraťte na své místo.

Jak je to s parkováním?

Možnost parkování v parkovacích domech 2 minuty od ateliéru. Parkování před domem řešíme a připravujeme.

Pokud si objednám ateliér na celý den, dá se objednat rozvoz jídla?

Rozvoz jídla nemusíte řešit, přímo v domě je výborná restaurace http://www.pivniceukocoura.cz/. Čaj a káva jsou v ceně pronájmu. Kuchyň je plně vybavená a připravená pro vás, pokud přece jen budete chtít jídlo dovézt.

Mohu si na focení vzít zvíře?

Bohužel ne. Děkujeme za pochopení.